Odwiedź Willa Flora

Imprezy firmowe i konferencje

Imprezy firmowe i konferencje

Dbając o zadowolenie naszych Klientów biznesowych organizujemy dla nich kompleksowo imprezy firmowe oraz konferencje. W zależności od tego, jak liczna jest grupa uczestników przyjeżdżających do Szczecina, nasze sale konferencyjne są w stanie pomieścić do 20 lub do 50 osób. Zapewniamy nie tylko wysokiej klasy nowoczesny sprzęt, ale także możliwość obsługi cateringowej.

Ceny wynajęcia sal:

  • Sala mała do 20 osób - 400 zł brutto
  • Sala duża do 50 osób - 600 zł brutto
  • Zestaw konferencyjny (projektor, flipchart, ekran) - 150 zł brutto
Możliwe ustawienia Ilość miejsc - KONFERENCJA Ilość miejsc – BANKIET
Mała sala Duża sala Mała sala Duża sala
Kinowo 20 50 - -
Podkowa 15 30 do 22 do 55
Narada 12 18 - -

Dostosowujemy się do potrzeb Klientów – nasza elastyczna propozycja uwzględnia różne rozwiązania w zakresie rozmieszczenia sal konferencyjnych, aby umożliwić wszystkim uczestnikom jak najbardziej aktywny udział w konferencjach.

Ponadto, przygotowując imprezy firmowe zawsze dowiadujemy się od Klientów o charakter spotkania – czy ma to być bankiet, szkolenie, czy spotkanie biznesowe, co pozwala nam na tworzenie odpowiednich propozycji.

Szczecin to idealne miejsce na odbycie spotkań biznesowych, a Willa Ogrody ze swoimi przestronnymi salami konferencyjnymi i fachowymi urządzeniami to najlepszy wybór na ich organizację. Jesteśmy gotowi spełnić oczekiwania wszystkich Klientów, którym zależy na tym, aby zapewnić wszystkim uczestnikom imprez firmowych odpowiednią atmosferę, sprzyjającą pracy i wzajemnemu porozumieniu.

Tylko Willa Ogrody może Państwu zapewnić kompleksowość usług – sale konferencyjne, urządzenia, poczęstunek oraz zadbać o komfortowe warunki, dzięki którym wszystkie konferencje zakończą się sukcesem.

Dodatkowo oferujemy:

  • przerwa kawowa
  • catering
  • lunch

Niezapomniany wypoczynek w centrum Szczecina

Zarezerwuj swój pobyt

Oferty specjalne