Odwiedź Willa Flora

Wesela

Wesela

W Szczecinie jest wiele miejsc, w których mogą się odbyć przyjęcia weselne. Tym, co wyróżnia Willę Ogrody pod tym względem, jest dbałość o kompleksową organizację wesel. Staramy się dostosować do wymagań wszystkich Klientów, by dzień ślubu był najpiękniejszą chwilą w ich życiu i zapisał się także w pamięci gości.

Oferujemy nie tylko przestronne sale weselne. Kiedy pogoda sprzyja, istnieje możliwość przeniesienia uroczystości do pawilonu ogrodowego. Z myślą o przyjezdnych przygotowaliśmy także pokoje hotelowe, w których mogą odpocząć po całonocnej zabawie i zakończeniu wesela. Zdając sobie sprawę z tego, jak odmienne mogą być upodobania różnych osób, oferujemy naszym klientom sale weselne urządzone w różnych stylach, w zależności od pory roku. Daje to gwarancję wyboru dokładnie realizującego wymagania.

Elegancka, przystrojona zgodnie z gustami Państwa Młodych sala weselna, pyszny zestaw wykwintnych dań i niezapomniana atmosfera – tego wszystkiego nie znajdą Państwo w żadnym innym obiekcie zajmującym się przygotowywaniem przyjęć weselnych w Szczecinie. Wesele w Willi Ogrody to gwarancja udanej uroczystości i niezapomnianych przeżyć.

Przygotowując wesela staramy się wesprzeć nowożeńców, zapewniając im spokój o jakość obsługi. Dba o to nasza wykwalifikowana kadra, która obsługuje gości z uśmiechem na twarzy. To daje nam pewność, że organizacja wesel w Szczecinie jest naszą specjalnością.

Menu I Menu II Menu III Menu IV Menu V Menu wegetariańskie

Niezapomniany wypoczynek w centrum Szczecina

Zarezerwuj swój pobyt

Oferty specjalne